نمونه کار انگلیسی

نمونه کار فروشگاه اینترنتی به زبان انگلیسی که برای فروش به مشتریان بین المللی به کار گرفته میشود

نوع پروژه

طراحی و توسعه وب

تاریخ

2022-10-19

مشتری

حسین جوادی

ابزار

Sketch, PS, HTML, WP

اگر وب سایت شما برای مخاطبان بین المللی غیرقابل استفاده است باید بدانید که طبق نظرسنجی ها، ۷۵ درصد از مصرف کنندگان در سراسر جهان ترجیح می دهند از وب سایت هایی که به زبان خودشان است، خرید کنند. اعتماد در هنگام خرید در زبان مادری آنها بسیار بالاتر است. بنابراین اگر می‌خواهید کسب و کارتان را توسعه دهید و وارد بازارهای جهانی شوید، باید ترجمه وب سایت‎تان به زبان‎های دیگر را در الویت قرار دهید

جای تعجب نیست که وب سایت های چند زبانه نحوه ارتباط برقرار کردن شما با مشتریان بین المللی را بهبود می بخشد. اگر شما نتوانید چیزی از یک وب سایت درک کنید و تشخیص ندهید که نوع کسب و کار و ارائه خدمات آن چگونه است، احتمال این که تمایل به برقراری ارتباط کاری و تجاری با آنها پیدا کنید، بسیار ضعیف است. بنابراین توصیه می‎کنیم اول بازار هدف را تعیین کنید و غیر از زبان فارسی و انگلیسی، وب سایت‎تان را به زبان کشورهایی که تمایل به برقراری ارتباط بازرگانی با آنها دارید ترجمه کنید. در ترجمه وب سایت حتما تغییرات ارز، فرمت های تاریخ، واحد اندازه گیری و تصاویر را نیز تغییر دهید، زیرا اینها همه عوامل مهم در تصمیم خرید هستند

.جالب است بدانید که کمتر از یک پنجم تمام ترافیک در اینترنت از آمریکا است. بنابراین، اگر محصول یا سرویس شما در کشور خودتان محبوب باشد، اما موفق به ایجاد وب سایت چند زبانه نشده باشید، ۸۰ درصد کل ترافیک و فروش بالقوه را از دست می‎دهید.

 

اهداف پروژه

جلب توجه و ارتباط با مشتریان بیین المللی

پشتیبانی 24/7

7 روز فته 24 ساعته

طراحی حرفه ای

طراحی و ترجمه مطالب

وب سایتی که به خوبی ترجمه شده منجر به رضایت بیشتر مشتری می شود. یک تجربه کاربری بهتر منجر به بهبود معیارهای سئو و رتبه بندی گوگل می شود. کاربران زمان بیشتری را در صفحات سایت صرف می کنند که نه تنها موجب افزایش فروش می‎شود، بلکه رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو را نیز بهبود می‎بخشد.

همانطور که تکنولوژی پیشرفت می کند و دسترسی به تلفن های هوشمند و ارتباطات اینترنتی افزایش می یابد، شما باید به هر نحوی مشتریان خود را راضی نگه دارید مثلا اگر شما سایت خود را به زبان فرانسه برای مخاطبان فرانسوی خود و اسپانیایی برای مخاطبان اسپانیایی خود ترجمه می کنید، می توانید بازارهای جدیدی را برای محصول خود در دنیا باز کنید.

نمونه کارهای مرتبط

section title separetor

نمونه کار فروشگاه

نمونه کار فروشگاهی

نمونه کار شرکتی

نمونه کار فروشگاهی