سایت فروشگاهی ( پت شاپ )

طراحی و توسعه و سئو سایت فروشگاهی ( پت شاپ )

نوع پروژه

طراحی و توسعه وب

تاریخ

2020-09-16

مشتری

جواد رحیمی

فراد زیادی هستند که از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنند و برای مراقبت و رسیدگی به این موجودات با نمک، به خوراکی و لوازم مخصوص نیاز دارند. به همین دلیل است که بازار خرید و فروش لوازم حیوانات خانگی تقریبا فروش خوبی دارد. 

تا چند سال پیش به سختی می‌توانستید در برخی از مناطق پت شاپ یا فروشگاه لوازم حیوانات خانگی پیدا کنید. اما در حال حاضر خیلی‌ها حیوانات خانگی دارند و به همین دلیل هم پت شاپ‌های زیادی در سطح شهر تاسیس شده‌اند. با این وجود بازار فروش لوازم حیوانات خانگی مانند خیلی از وسایل دیگر به تدریج از سطح مغازه‌ها به سمت فروشگاه‌های اینترنتی کشیده شده است. پس شما هم باید تا دیر نشده فروشگاه آنلاین پت شاپ خود را راه‌اندازی کنید تا بازار بزرگ خرید و فروش اینترنتی را از دست ندهید.

حیوانات خانگی مثل یکی از اعضای خانواده هستند و نیاز به رسیدگی و مراقبت دارند. حیوانات خانگی نیاز به غذای مخصوص و لوازم خاص دارند. صاحبان حیوانات خانگی لوازم مورد نیاز حیوانات را معمولا از پت شاپ‌های اطراف‌شان تهیه می‌کنند. اما مشکل اینجاست که در خیلی از شهرها و مناطق به خصوص شهرهای کوچک‌تر به راحتی نمی‌توان یک پت شاپ پیدا کرد. حتی اگر هم پت شاپی در این مناطق باشد، احتمالا تمام وسایل مورد نیاز حیوان خانگی را ندارد.

در این صورت بهترین راه این است که محصولات لازم برای حیوان خانگی را به صورت اینترنتی خرید کرد و درب منزل تحویل گرفت. پس با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم حیوانات خانگی می‌توانید نیازهای این دست از مشتری‌ها را تامین کنید. به این ترتیب هم نیاز خریدار خیلی راحت برطرف می‌شود و هم شما محصولات بیشتری را می‌فروشید.

اهداف پروژه

کسب درآمد بالا
پیداکردن مشتریان بیشتر

پشتیبانی 24/7

7 روز هفته
24 ساعته

طراحی حرفه ای

منو محصولات
منو خدمات و....

اگر در حال مطالعه این مطلب هستید یعنی متوجه اهمیت راه‌اندازی کسب و کار آنلاین در زمینه فروش لوازم حیوانات خانگی شده‌اید. اما چرا تا الان برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی اقدام نکردید؟ احتمالا به این دلیل که فکر می‌کنید داشتن فروشگاه اینترنتی کار سختی است و به دانش و تخصص بالایی نیاز دارد. همین الان تعداد زیادی پت شاپ آنلاین در اینستاگرام مشغول فعالیت هستند، که بعضی از آن‌ها درآمد بسیار خوبی دارند.

شما به روش‌های مختلفی می‌توانید یک سایت فروشگاهی ایجاد کنید. بعضی از این روش‌ها سخت هستند و باید در زمینه برنامه نویسی مهارت داشته باشید.

حیوانات خانگی هم مثل انسان نیاز به مراقبت و نگهداری دارند. اما خیلی از ما وقت کافی برای رفتن به بازار و خرید وسایل و غذای موردنیاز حیوانات خانگی را نداریم. به همین دلیل خرید اینترنتی به سرعت در حال رشد است و به زودی مغازه‌های پت شاپ به فروشگاه‌های اینترنتی تبدیل می‌شوند. پس شما هم باید هر چه زودتر به فکر راه‌اندازی شعبه آنلاین پت شاپ خود باشید.

نمونه کارهای مرتبط

section title separetor

نمونه کار فروشگاهی

نمونه کار انگلیسی

نمونه کار فروشگاهی

نمونه کار فروشگاه