نمونه کار شرکتی

دنیای اینترنت شاید در ظاهر یک دنیای مجازی باشد، اما جایی است که آدم‌ها در آن به دنبال محصولات، اخبار و پاسخ سوالات خود هستند. درآن آنلاین خرید می‌کنند، کالا‌ها و خدماتی که نیاز دارند را ارزیابی و مقایسه می‌کنند، غذا سفارش می‌دهند، سرگرم می‌شوند و خلاصه هر روز بیشتر از قبل با این شیوه زندگی انس می گیرند؛ پس در واقع یک مجازی کاملا واقعی است.

نوع پروژه

طراحی و توسعه وب

تاریخ

2023-06-13

مشتری

ستایش کبیری

ابزار

Sketch, PS, HTML, WP

• به صرفه بودن ایجاد سایت یک بازاریابی آنلاین در نتیجه تبلیغات برای افراد به حساب می آید. اگر صاحبان مشاغل بخواهند با روش سنتی اقدام به تبلیغات کنند باید هزینه های بسیار بالایی را تقبل کنند. اما با استفاده از تبلیغات مدرن یعنی ایجاد سایت می توانند مشتریان بی شماری را از اکثر نقاط کشور جذب کرده و بازدهی بسیار بالایی را داشته باشند.
• دسترسی 24 ساعته یکی دیگر از مزایای راه اندازی سایت دسترسی 24 ساعته در شبانه روز می باشد یعنی افراد بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی می توانند به شرکت مورد نظر دسترسی پیدا کنند.
• آپدیت بودن اطلاعات شما می توانید در هر زمان که بخواهید اطلاعات خود را به روز کرده و در اختیار افرد قرار دهید تا کاربران شما هم از تغییرات مورد نظر مطلع شوند.
• ارائه مشخصات محصولات اگر شما محصولی برای ارائه دارید و یا می خواهید خدمات خود را برای افراد توضیح دهید. با استفاده از سایت تمام مزایای محصول و خدمات خود را در اختیار افراد قرار دهید همچنین آن ها هم می توانند با دقت همه‌ی مزایای خدمات را بخوانند در نهایت اقدام به تصمیم گیری یکی از آن ها کنند. پس ارائه مشخصات محصولات یکی دیگر از مزایای راه اندازی سایت می باشد.
• بر قراری ارتباط با مشتری شما می توانید به راحتی با استفاده از دنیای طراحی سایت با مشتریان خود در ارتباط باشید و به راحتی به نظرات و پیشنهادات آن ها گوش دهید.
• سهولت یافتن برقراری ارتباط از مزایای راه اندازی سایت می توان به قرار دادن اطلاعات تماس و آدرس به همراه نقشه در سایت اشاره کرد.
• ارائه کاتالوگ دیجیتالی با استفاده از طراحی سایت می توان به ارائه کاتالوگ دیجیتالی پرداخت و از ارائه کاتالوگ کاغذی و صرف هزینه های بسیار بالا جلوگیری کرد.

اهداف پروژه

جایگزین کاتالوگ

پشتیبانی 24/7

7 روز هفته 24 ساعته

طراحی حرفه ای

اسلاید های خلاق

همانطور که می دانید در دنیای مدرن تکنولوژی و اینترنت به سر می بریم. از آن جایی که افراد زمان کافی برای گشتن دنبال شرکت مناسب را ندارند به همین منظور همه‌ی کارهای خود را با استفاده از فضای اینترنت تامین می کنند و در گوگل به جستجوی آن می پردازند. به همین منظور صاحبین مشاغل اقدام به ایجاد وب سایت می کنند.اگر صاحب فروشگاه و یا شرکتی هستید قطعا مطلع هستید از اهمیت داشتن وب سایت مطلع هستید و می دانید که بهترین مرجع برای جستجوی محصولات گوگل می باشد به همین منظور باید اقدام به طراحی سایت کنید و خدمات و محصولات خود را در آن قرار دهید تا افراد به راحتی با دیدن آن ها اقدام به سفارش کنند توجه کنید که به سئو و بهینه سازی سایت هم باید توجه ویژه ای کنید چرا که افراد در گوگل به دنبال یافتن اطلاعات مورد نیاز ذهن خود می کنند که اگر سایت شما در اولویت گوگل قرار گیرد شک نکنید مشتریان بسیار زیادی جذب کسب و کار شما خواهند شد.

حال ممکن است برای افراد سوال پیش بیاید که چرا باید وب سایت داشته باشیم؟ ما در پاسخ می گوییم. افراد به جای دفتر تلفن از اینترنت استفاده می کنند. یک وب سایت می تواند اطلاعات مشتریان سایت را در اختیار صاحبان مشاغل قرار دهد تا در صورت نیاز برای آن ها اس ام اس ایمیل و… ارسال کنند. داشتن یک طراحی سایت ارزش و اعتبار بالایی را به کسب و کار شما می دهد. یکی دیگر از موارد بازاریابی که با بازدهی بالایی همراه است ایجاد وب سایت می باشد.

 

نمونه کارهای مرتبط

section title separetor

نمونه کار فروشگاهی

سایت فروشگاهی ( پت شاپ )

نمونه کار فروشگاه

نمونه کار فروشگاهی